חיתוך גלויות אוטומטי

על חיתוך גלויות אוטומטי

טכנולוגיית חיתוך גלויות אוטומטי התקדמה מאוד בשנים האחרונות, יחד עם כלל עולם הדפוס. השינוי המרכזי בתחום הוא העברת כל תהליך הדפוס, כולל חיתוך גלויות אוטומטי לביצוע מרוכז דרך הרשת, תוך שימוש באפליקציות לניהול תוכן והדפסה. העורך הגרפי מאפשר למעצבים, לחסוך את העיסוק המייגע של תכנון גודל הדף הרצוי, תוך יצירת קווי החיתוך הנדרשים לדפוס כבעבר. תוכנות העיצוב והמדפסות המותאמות מאפשרות, לבצע את התהליך, באופן ממוחשב ואוטומטי. התצוגה המקדימה מאפשרת ללקוחות לראות את הזמנת העבודה, בדיוק כפי שהיא תודפס, בהתאם לגודל הרצוי.

מהפכת הדפוס הדיגיטלי

אם בעבר הנפקת כרטיס ביקור מהודר, היה תהליך יקר וארוך, שכלל ניסוי ותהייה בעיניים עצומות, עד לקבלת התוצר מבית הדפוס, הרי שכיום כרטיסי ביקור ניתן לעצב במהירות ולהדפיס אותם, ברמה הגבוהה והאיכותית ביותר, באמצעות מערכת חיתוך כרטיסי ביקור אוטומטי מתקדמת. מכונות ההדפסה החדשות מבצעות חיתוך כרטיסי ביקור בדיוק מרבי, תוך הדפסת קבצים, ברזולוציה מיטבית בפורמטים המתאימים. המעצבים יכולים לקחת קובץ כרטיס ביקור מהדור הקודם ובאמצעות מערכות האונליין, לשפר את הפורמט וכך להבטיח את איכות ההדפסה הנדרשת.

גליוטינה מובנת לחיתוך

מערכת חיתוך כרטיסי ביקור אוטומטי הינה אידיאלית, למתן מענה מדויק ומהיר ללקוחות, ממגוון תעשיות ושירותים. הדפסה דיגיטלית הכוללת בתוכה חיתוך כרטיסי ביקור, גלויות, כרטיסי ברכה, הזמנות , קופונים וכדומה, מספקת פתרון יצרני לתעשיית הדפוס העכשווית. ישנם מגוון דגמים של מערכות חיתוך גלויות אוטומטי מעין אלו. לרוב הם מתאפיינים במסך נגיעה, עם זיכרון עבודה ומנגנון הזנה ביניקת אוויר, כמו גם, יכולת לזיהוי הזנה כפולה באופן אוטומטי. העבודה על מגוון גדלי וסוגי ניר, מאפשר ייצור כל מספר של יחידות, כאשר החיתוך מתבצע אוטומטית באמצעות גיליוטינה מובנת.

רכישת מערכת חיתוך גלויות אוטומטי

מערכת חיתוך גלויות אוטומטי הינה מכונה חדשנית, שניתן כיום למצוא בכל בית דפוס. בתי דפוס רבים עושים שימוש במערכת חיתוך כרטיסי ביקור להדפסת, כרטיסי ביקור במהירות, דבר שמקצר את זמני ההמתנה של כל לקוח, עד לאספקת ההזמנה. סמרטק טכנולוגיות מזה שנים ארוכות, נמצאת בחזית החדשנות הטכנולוגית בעולם הדפוס. סמרטק טכנולוגיות מתמחים בייעוץ ליווי ומתן שירותים ופתרונות מתקדמים, ללקוחות לכל אורך תעשיית הדפוס. החברה מוכרת בזכות מקומה בתעשייה והיא ממשיכה לפתח ולהתחדש כל הזמן, באספקטים מגוונים, בתחומי הגרפיקה הממוחשבת והדפוס הדיגיטלי.

התקשרו אלינו

כתבו לנו

בואו לבקר

בניין ראדי איוב, רח׳ ראשי, יפיע

Call Now Button

לקבלת פרטים והצעת מחיר מלאו את הטופס